Akupunktura kosmetyczna w Kielcach

Czas płynie nieubłaganie, a wraz z każdym kolejnym rokiem cera staje się mniej sprężysta i powoli traci swój młodzieńczy blask. Na szczęście dzięki znacznemu rozwojowi medycyny estetycznej oraz kosmetologii w ostatnich latach istnieje możliwość skorzystania z całej gamy zabiegów odmładzających, dzięki którym można nieco opóźnić procesy starzenia się skóry. W ostatnich latach na popularności znacznie zyskuje akupunktura kosmetyczna. Wywodzi się ona z tradycyjnej medycyny chińskiej, która znana jest już z czasów starożytnych, jednak dopiero niedawno odkryto zbawienny wpływ nakłuwania igłami dla zatrzymywania procesów starzenia skóry. Zabieg ten jest w pełni naturalny, dzięki czemu mogą z niego korzystać również osoby przykładające dużą wagę do stylu życia, w którym ogranicza się substancje chemiczne. Akupunktura kosmetyczna polecana jest zwłaszcza paniom, które ukończyły trzydziesty piąty rok życia i powoli na własnej skórze zaczynają odczuwać nieubłagane działanie czasu. Dzięki kilku zabiegom cera stanie się bardziej sprężysta i promienista. Na czym polega zabieg akupunktury?

Pojedynczy seans trwa niecałą godzinę. Skórę twarzy nakłuwa się cienkimi igiełkami, których zadaniem jest stymulacja komórek naskórka. Przed każdym zabiegiem akupunktury należy skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej lub z kosmetyczką posiadającą odpowiednie uprawnienia, którzy ocenią stan skóry i sprawdzą czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Z akupunktury kosmetycznej nie mogą bowiem korzystać między innymi osoby cierpiące na zaburzenia krzepliwości krwi, a także osoby u których następują samoistne wysokie skoki ciśnienia tętniczego. Z zabiegu powinny również zrezygnować panie będące w ciąży. Z uwagi na to, że akupunktura kosmetyczna dopiero rozwija się w naszym kraju jeszcze niewiele kosmetyczek posiada uprawnienia do jej stosowania. Jednak w wielu miastach, takich jak na przykład Kielce można znaleźć salon kosmetyczny, w którym są wykonywane takie zabiegi. Warto jednak wcześniej zapoznać się z opiniami dotyczącymi konkretnej kosmetyczki, tak aby mieć pewność, że kwestie własnej urody oddaje się w wykwalifikowane ręce. Większość gabinetów kosmetycznych w Kielcach (swiaturody.com/kielce,kosmetyczka,9.html) posiada nowoczesny sprzęt, wykwalifikowany personel i przytulny lokal, dlatego są tak chętnie odwiedzane przez osoby z całego kraju.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>